The Most ile Kendini Keşfet!

08/03/2019

Her kadının kendini anlamaya, farketmeye ve keşfetmeye ihtiyacı vardır. Her kadının hayatında bir adım atabilmesi için bazen ufacık bir cesaret yeter. Bir kadının en güzel başlangıcı kendini baştan yaratması için saçları olabilir. Saçlarıyla mutlu olan bir kadının neler başaracağını tahmin bile edemezsiniz. Kadınların güçleri saçlarındadır. Gücü saçlarında hisset! Kendini mutlu et! Sen mutluysan Dünya’yı güzelleştirebilirsin.

Dokunduğum bütün saçlarda aslında tüm hayatınıza dokunmayı istiyorum. Bazen sokak stilinde, gece çok şık bir davette, günlük iş temposunda veya salaş ev tarzınızda ufak bir dokunuşun neler değiştirebileceğini görmeni istiyorum.

Her gün yeni bir sen olmak zorunda değilsin. Yeni bir sen ile her güne yeniden başla ve her gün sanki yeniden doğmuşsun gibi davran kendine. İstediklerini erteleme, kendin ol sen öyle çok daha güzelsin.

Bir gün düz, bir gün kıvırcık bazen dalgalı işte hepsi sensin. İstemediğinde bırak dağınık kalsın ama yine kendi tarzını yansıtmaktan korkma. Kendini tanı, düşün ve hayal et gerisini bana bırak. Senin için ufak bir dokunuşla neler başaracağını düşünürken sabırsızlanıyorum.

Kendini farkına vardıysan eğer hadi acele et!

Emrah Demirci

  • Leave a comment

Open chat
1
Need help?
Hello,

Can we help you?
Powered by