Fresh Cut ile Tazelen, Rahatına Bak!

15/06/2019

Taze, dinamik bir görünümü kim istemez ki? Her yaşın ayrı bir güzelliği vardır, ama her yaşta güzel kalabilmek bakımlı olmaktan geçer. Modern bir o kadar da farklı bir hava katan bu kesimi benim çok severek ve sıklıkla uyguladığımı zaten biliyorsunuz.

Her yüz tipine yakışan bu kesimin şekillendirilmesi de kullanılması da oldukça rahat. Günlük hayatta kullanılabilen hem spor hem de şık sayılabilecek bu tarz vazgeçilmeziniz olacak. Fresh kesimlerin bir başka güzelliği de her durumda kolayca şekil verilebiliyor olması. Özel bir akşam yemeğinde bir fön makinesi bir saç fırçası ile 10 dakikada kuaförden çıkmış gibi görünebilirsiniz. Kesim zaten havalı, az eforla saçlarınızın güzel görünmesi kaçınılmaz.

Saçlarım ince telli bu modeli uygulayabilir miyim? Diyorsanız da size cevabım rahatlıkla evet olacaktır. Saçınıza atılan katlar sayesinde, ince saçlarınızı çok daha yoğun göstermek mümkün! İnce saçlıysanız da bu modeli tercih edebilirsiniz.

Bazen romantik, bazen asi bir görünüme dönüştüren bu kesim saçlarınızın gür bir o kadar da bakımlı görünmesini sağlar. Benim uyguladığım tüm işlemlerde amaçladığım ve görmek istediğim günlük kullanımda rahatlıkla kullanılabilen yaşayan saçlar ortaya çıkarmak. Olduğunuzdan daha genç ve fresh bir görünüm için yüzüne en uygun fresh kesimi denemeyi düşünüyorsun değil mi?

Bu modeli belli kahkülle taçlandırmaya ne dersin? Her kadın saçlarına mutlulukla bakmalı, mutlu hissetmeli.. Sen de Dünya’ya mutlu bakmak istiyorsan seni salonumaza bekliyorum.

  • Leave a comment

Open chat
1
Need help?
Hello,

Can we help you?
Powered by