Hakkında

1998 yılında kuaförlük mesleğine adım atan Emrah Demirci 2010 yılına kadar profesyonel kariyerini devam ettirdikten sonra ortakları ile birlikte The Most markasını kurarak yoluna devam etti. Bu süreçte şubeleşerek büyüyen markalarını farklı noktalarda müşteriyle buluşturdular. Yurtiçi ve Yurtdışı Master Class Seminerleri ile dünya çapında saç eğitimleri vermeye devam etmektedir.

10 Temmuz 2010 tarihi itibariyle kendi butik salonlarında hizmet vermeye başlayan The Most Hair Design Studio, İlkbahar-Yaz-Sonbahar-Kış çalışmalarıyla sektöre ve müşteriye en son trendleri sunan öncü bir kuruluş olmuştur. Tüm bu hedeflere yönelik çalışmaları uygulayan The Most ekibi; alanında deneyimli, yaratıcı, kendini yenileyen (seminer, eğitim, yeni yayınların takibi, internet araştırmaları vb.), araştırmacı ve yapıcı niteliktedir. İlk Salonunu Etiler Akmerkez’de açtıktan sonra Cadde, Nişantaşı, İzmir, Bostanlı ve son olarakta Levent’te açarak başarılarına devam etmektedir. The Most markasının en önemli özelliğinden biri de tüm şubelerinde aynı kalite de hizmet anlayışına sahip olmasıdır.

Emrah Demirci, Fresh Cut ile Tazelen, Rahatına Bak! mottosuyla taze, dinamik bir görünüm ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Modern bir o kadar da farklı bir hava katan bu kesimi çok sıklıkla tercih etmektedir. Daha doğal, daha fresh, yapılmamış gibi duran modeller ile günlük kullanımda rahatlığı amaçlamaktadır. Saç eğitmeni Emrah Demirci yurt içi ve yurt dışında eğitimlerine devam eden kullandığı tekniklerle adından oldukça fazla söz edilen 562 bine ulaşan takipçi kitlesine ulaşmıştır.

The Most markası; Her kadının içinde sakladığı güçlü ve iddialı yönleri vardır. Kimi en cesur, kimi en saf, kimi de en çekici olmak için doğru zamanı bekler. Seni anlatan en doğal şey ise saçındır. Saçın istediğin gibi değilse sen de olmak istediğin gibi değilsin. O senin en değerli parçan. O senin en vazgeçilmezin. Çünkü o sensin. Doğallığını kaybetme. İçindeki senle Tanış! mottosuyla kadını en güzel şekilde anlatmıştır.

Yeniliklerine devam eden The Most, Dünya markalarının ve The Most ürünlerinin yer aldığı, Türkiye’de kuaför markasına ait ilk online kozmetik alışveriş sitesi olan The Most Shop ürünlerine https://shop.themost.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Güncel konularla kadını tamamen ele alan The Most Style, saç bakımından modaya, güzellik ve sağlıktan anne – çocuk ilişkilerine kadar her şeyi kapsayan kadın platformu’nu bünyesinde kurarak yenilikçi anlayışını korumaya devam etmektedir. http://style.themost.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. The Most markası tüm bu yeniliklerin yanında sosyal sorumluluk projelerine de önem vermektedir.

İLETİŞİM VE RANDEVU

ADRES:
Levent Mah. Nispetiye Cad. No:15 Levent / İSTANBUL

İLETİŞİM VE RANDEVU

ADRES:

Levent Mah. Nispetiye Cad. No:15 Levent / İSTANBUL

Open chat
1
Need help?
Hello,

Can we help you?