Bronzlight ile ışıldamaya hazır mısın?

01/08/2019

Aynada saçlarına baktığında ışıl ışıl parlamak ister misin? Ama doğallığım bozulmasın dediğini duyar gibiyim. Bu yazımda sana bu uygulamayı anlatıyorum. Okuduktan sonra kararını ver veya soruların varsa altına yorum bırakmayı unutma!

Daha Çok Bronz Ombre diye bilinen bu uygulama The Most Hair Design Studio’da Bronzlight adını almış çok özel bir tekniktir. Doğal görünümlü olmasının yanında aydınlık veren bu teknik son zamanların en trend uygulamalarından diyebilirim. Hafif dokunuşlar ile size farklı bir hava katacak bu yöntem doğal hissetmenize yardımcı olacaktır. Bronz ışıltıların çok sevilmesinin en büyük nedeniyse saçın tamamına etki etmeyerek bütünlüğü bozmayarak, şıklık yaratması diyebiliriz.

Saçınızda bambaşka hava yaratmak “The Most Bronzlight” ile mümkün. Genellikle işlem uygulanmış gibi görünmemesinin yanı sıra güneşten açılmış gibi doğal durmasını da çok sevdik.

Doğal ışıltılar ile kendinizde ufak dokunuşlar yapmak istiyorsanız bu uygulamayı tercih etmeniz oldukça doğru bir tercih olacaktır. Saçlarınızın bütününe dokunmadan uygulanan bu yöntem kahve tonlu saçlar için vazgeçilmez olacak.

Bu yöntemi uygulamak ne kadar doğal olsa da oldukça dikkat edilmesi gereken bir uygulamadır. Kendi saçınızdan iki ton kadar açık bir renk tercih edilmelidir. Geçen seneden itibaren bronz kahve saç uygulaması en trend renk sıralamasında olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Dünyaca ünlü kişilerinde tercihi bu yönde! Saç renginin belirlenmesinde en önemli etken ise saç yapısı ve ten renginiz diyebiliriz. Bunun nedeni saç renginin saçın yapısında çok havalı ya da sönük kalması ihtimali unutulmamalıdır. Ten rengimiz ile ilgili olarakta sana güzel bir haberim var bu yöntem her ten rengine çok yakışıyor!  

Şubelerimize geldiğinizde “The Most Bronzlight” demeyi unutmayın 😊

  • Leave a comment

Open chat
1
Need help?
Hello,

Can we help you?
Powered by