Doğal Görünümlü Freelight ile iyi hisset!

25 Nisan 2021

Her kadın gibi sen de değişim istiyorsun ama cesaret edemiyorsun biliyoruz. The Most Freelight ile yenilenmenin keyfini özgürce çıkart.

Uygulanan ufak dokunuşlar ile saça yumuşak ve taze bir ışık vermek amacı ile tercih edilen bu trend çok sevildi. Bana göre ombre’den daha doğal ve yumuşak geçişli. Yani daha açık anlatmak gerekirse bu uygulamada amaç saçın kimyasal işlem görmüş gibi değil güneşten açılmış gibi bir hava kazanmasıdır.

Saç renginizde değişiklik yapmadan, kendi saçınızdan farklı bir renge sahip olmak istemiyorsanız ve doğallığı seviyorsanız sadece güneşin ışıltılarının saçlarınıza yansıması muhteşem olacak.

Doğal saç renginden sadece biraz daha açık renklerin, ince tutam halinde, saç çizgisi etrafında hassas bir şekilde uygulanmasıyla ortaya çıkan bu rengin “Bronzlight” dan farkı doğal saç renginizi tamamlamasıdır.

Temel amaç sert görünümü yumuşatmak. Esmerlerde freelight uygulamasında bronz ışıltı elde etmek için altın şeritler önerilirken, siyah saçlarda bir ton açık sıcak tonları tavsiye ediyoruz. Kızıllar ise daha eğlenceli bir havada bakır ve altın tonları ile doğal bir renk geçişi hedefleniyor. Bu sayede tüm saçlar için saç renkleri değişmeden farklılık yakalamak mümkün. 

Saç renginizin ilk günkü gibi görünmesini istiyorsanız bakımını düzenli ve doğru yapmalısınız. shop.themost.com.tr‘de kendinize en uygun bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Fırsatları kaçırmayın!

  • Leave a comment

Open chat
1
Need help?
Hello,

Can we help you?