Bohem ve Salaş Görünüm: Kahkül Trendi

28 Kasım 2020

Yeni sezonda oldukça sık tercih edilen kahkül trendinin adından sıkça söz ettireceğini söyleyebilirim. Yeni sezon kahkülleri maskülen ve bir o kadar da çekici! 

Tercih edebileceğiniz kahkül kesiminde en önemli nokta, kahkülünüzün yüz şeklinize ve saç tipinize uyumlu kesilmesidir.

Hacimli ve dolgun saçların için kahkülünü katlı saç kesimiyle birleştirmen harika olacaktır. Fresh hissedeceğin katlı saç kesimi, saçlarının daha gür görünmesine yardımcı olurken, hem de kahkülüne ve tarzına doğallık katacaktır.

Genellikle her yüz şekline yakışan bu trend trendini alnı geniş kişilerin tercih etmesini öneriyorum. Kakülünüz ne kadar kısa olursa bakımının da bir o kadar zor olduğunu bilmelisiniz. En çok tercih edilen kahkül görünümleri, ilham alabileceğiniz stil önerileri sizler için hazır!

Hem cool, hem de romantik bir görünümü mü tercih edersin? O zaman uzun perçemler, yüzünün daha yumuşak hatlı olmasını sağlayacaktır.

Her saç şekli ve yapısı bakım gerektirir. Saç bakımınızı ihmal etmemeli ve düzenli olarak yapmalısınız. shop.themost.com.tr’den ihtiyacın olan ürünleri avantajlı fiyatlarla alabilirsin.

Kıvırcık saçların kahkül tercih edemeyeceğini mi düşünüyorsun? Birkaç makas darbesiyle havalı görünen kahkül trendi sana çok yakışacak.

Yüz hatlarını belirginleştirmek için keskin hatlı kâkül stilini denemeni öneririm.

Kahkülün sana yakışıp yakışmayacağına karar veremiyorsan, tak çıkar modası tam sana göre 🙂

https://www.instagram.com/p/Brntj4kB7nW/?igshid=ufneqe14yakm

Tak çıkar kahkül uygulamasını nasıl yaptığıma göz atmak istersen linke tıkla!

Emrah Demirci
Hair Instructor | The Most Hair Design Studio

  • Leave a comment

Open chat
1
Need help?
Hello,

Can we help you?